ترفندهای ساده برای داشتن موهای حجیم تر

۱۱ ترفند ساده برای داشتن موهای حجیم

همه افراد به اندازه کافی خوش شانس نیستند که با موهای ضخیم و براق متولد شوند ، اما روشهای زیادی برای اضافه کردن حجم و ایجاد توهم کامل وجود دارد.
اگر از قفل های نازک و فاقد شکاف خود خسته شده اید ، نکات برتر ما را امتحان کنید تا حجم فوری اضافه شود برش مناسب ، محصولات و یک ظاهر طراحی شده واقعا می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند …

یک شامپو حجم دهنده مناسب استفاده کنید.

موهای نازک به راحتی توسط محصولات حجم دهنده ،پر پشت تر به نظر می رسند. هر از چندگاهی شامپوهای حاوی سیلیکون را کناربگذارید و از یک شامپوی حجم دهنده مناسب استفاده کنید.

نرم کننده مناسب انتخاب کنید.

محصولات نرم کننده و مرطوب کننده مو معمولا باعث نازکی مو شده یا لااقل آنها را نازک تر نشان می دهند.برای استفاده از مرطوب و نرم کننده از نوع خاص آنها که موها را نازک نشان نمی دهند استفاده کنید.

مراقبت ویژه مو

از موهای سرتان مانند چشم هایتان مراقبت کنید!

اگر لازم است به متخصص مراجعه کنید و از او کمک بگیرید.

از براق کننده ها هفته ای تا دوبار بیشتر استفاده نکنید

براق کننده ها مو را به سمت پایین آورده حجم بیشتری را به مو می دهند اما استفاده زیاد از آنها به نفع مو نیست.

پس از استحمام با دقت موهای خود را خشک کنید.

قبل از خشک کردن مو، مرطوب کننده را استفاده کنید ، یا موها را خشک کنید و سپس یک پودر حجمی بزنید.پ از کرم و سرم های ترکیبی بهتر استفاده شود زیرا می توانند موها را به سمت پایین بکشند.

موهای خود را پایین بیاورید

برای حجم اضافی ، موهای خود را ازنوک سر خود به صورت وارونه خیس کنید. ترفند دیگر خشک کردن موها در جهت فرق طبیعی آن است . وقتی موهایتان را به حالت طبیعی خود برگردانید ، حجم بیشتری در آن دیده می شود.

یک گزینه مناسب

طرفدار فر نیست؟ برای اضافه کردن یک منحنی جزئی به انتهای موهای خود از یک جفت فر کننده استفاده کنید. ایجاد یک تلنگر باعث می شود تا جلوه و ضخامت بیشتری به موهایتان اضافه شود.

به موج ها سلام کنید.

موهای مجهد ضخیم تر به نظر می رسند.بد نیست بعضی اوقات این را هم امتحان کنید.

کوتاهی مو را دست کم نگیرید.

هر از چندگاهی موهای خود را کوتاه کنید تا نفسی بگیرند.اینکه کوتاه کردن مو در رشد آن تاثیر دارد یا نه هنوز هم محل اختلاف است اما کوتاه کردن مو اگربرای رشد آن مفید هم نباشد تفنن خوبی است.

مصرف مکمل ها را فراموش نکنید.

نگران موهای ضعیف یا از بین رفتن موهای خود هستید؟

با یک درمان موثر و به کمک یک ماساژ مناسب پوست یک بار در هفته ، رشد مو را ترغیب کنید. و اطمینان حاصل کنید که به میزان کافی پروتئین ، آهن و اسیدهای چرب امگا ۳ در رژیم غذایی خود مصرف می کنید. مصرف مکمل برای رشد مو و ناخن ممکن است به شما کمک کند.

به اشتراک بگذارید:

خانواده ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

با ریزش مو چکار کنیم؟

پ آبان ۹ , ۱۳۹۸
برخورد با ریزش مو ، چه فقط باریک شدن تدریجی باشد و یا از بین رفتن توده های بزرگی از مو در طی مدت زمانی کوتاه ، می تواند بسیار از نظر عاطفی ناراحت کننده باشد. بسیاری از مردم تصمیم می گیرند به کسی در این زمینه مشورتی نکرده و […]
ریزش مو و چگونگی برخورد با آن