تغذیه چربی خون (از سری فیلم های آموزشی پیشگیری و درمان)

&شناخت و درمان بیماری ها&

تغذیه چربی خون

از سری آموزش های پزشکی درمانی خانواده (ضربان)

با بررسی مطالب همچون شناخت تغذیه چربی خون،درمان تغذیه چربی خون، پیشگیری تغذیه چربی خون،

دارای فیلم آموزشی ۵۰ دقیقه ای ،حجم هر فیلم حدود ۳۰۰ مگا بایت(با توجه به اینکه فیلم بر روی سرویس دهنده های داخلی است هزینه اینترنت مصرفی شما نیم بها خواهد بود . )

برگرفته از برنامه ضربان شبکه سلامت
این مطلب حاوی فیلم تغذیه چربی خون است. می توانید فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید یا به طور مستقیم در همین صفحه مشاهده فرمایید

مشاهده فیلم

دانلودها

با همکاری شبکه سلامت

مخاطب گرامی
لطفا در صورت امکان پس از مشاهده فیلم،خلاصه ای از مطالب آنرا در قسمت دیدگاه بنویسید تا دیگران راحتر بتوانند قبل ازمشاهده به موضوع فیلم پی برده و در انتخاب راحتر عمل کنند.
با تشکر
تیم خانواده ایرانی

در صورتی که در موضوع فوق پرسشی دارید آنرا در قسمت دیدگاه درج نمایید تا مشاوران خانواده ایرانی به آن پاسخ دهند.همچنین اگر حجم فایل این مطلب زیاد است می توانید درخواست قرار گرفتن فایل کم حجم شده را در قسمت دیدگاه ارسال نمایید تا تیم فنی خانواده ایرانی اقدام به تهیه نسخه کم حجم نموده و سپس به شما اطلاع دهند.

به اشتراک بگذارید:

خانواده ایرانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آلزایمر قسمت دوم (از سری فیلم های آموزشی پیشگیری و درمان)

ش اسفند ۳ , ۱۳۹۸
آلزایمر قسمت دوم از سری آموزش های پزشکی درمانی خانواده (ضربان) با بررسی مطالب همچون شناخت آلزایمر قسمت دوم،درمان آلزایمر قسمت دوم، پیشگیری آلزایمر قسمت دوم، دارای فیلم آموزشی ۵۰ دقیقه ای ،حجم هر فیلم حدود ۳۰۰ مگا بایت(با توجه به اینکه فیلم بر روی سرویس دهنده های داخلی است […]
بررسی و شناخت،پیشگیری و درمان بیماری ها در خانواده ایرانی