پولیپ بینی (از سری فیلم های آموزشی پیشگیری و درمان)

&شناخت و درمان بیماری ها&

پولیپ بینی

از سری آموزش های پزشکی درمانی خانواده (ضربان)

با بررسی مطالب همچون شناخت پولیپ بینی،درمان پولیپ بینی، پیشگیری پولیپ بینی،

دارای فیلم آموزشی ۵۰ دقیقه ای ،حجم هر فیلم حدود ۳۰۰ مگا بایت(با توجه به اینکه فیلم بر روی سرویس دهنده های داخلی است هزینه اینترنت مصرفی شما نیم بها خواهد بود . )

برگرفته از برنامه ضربان شبکه سلامت
این مطلب حاوی فیلم پولیپ بینی است. می توانید فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید یا به طور مستقیم در همین صفحه مشاهده فرمایید

مشاهده فیلم

دانلودها

با همکاری شبکه سلامت

مخاطب گرامی
لطفا در صورت امکان پس از مشاهده فیلم،خلاصه ای از مطالب آنرا در قسمت دیدگاه بنویسید تا دیگران راحتر بتوانند قبل ازمشاهده به موضوع فیلم پی برده و در انتخاب راحتر عمل کنند.
با تشکر
تیم خانواده ایرانی

در صورتی که در موضوع فوق پرسشی دارید آنرا در قسمت دیدگاه درج نمایید تا مشاوران خانواده ایرانی به آن پاسخ دهند.همچنین اگر حجم فایل این مطلب زیاد است می توانید درخواست قرار گرفتن فایل کم حجم شده را در قسمت دیدگاه ارسال نمایید تا تیم فنی خانواده ایرانی اقدام به تهیه نسخه کم حجم نموده و سپس به شما اطلاع دهند.

به اشتراک بگذارید:

خانواده ایرانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تغذیه در افراد مبتلا به دیابت (از سری فیلم های آموزشی پیشگیری و درمان)

ش بهمن ۲۶ , ۱۳۹۸
تغذیه در افراد مبتلا به دیابت از سری آموزش های پزشکی درمانی خانواده (ضربان) با بررسی مطالب همچون شناخت تغذیه در افراد مبتلا به دیابت،درمان تغذیه در افراد مبتلا به دیابت، پیشگیری تغذیه در افراد مبتلا به دیابت، دارای فیلم آموزشی ۵۰ دقیقه ای ،حجم هر فیلم حدود ۳۰۰ مگا […]
بررسی و شناخت،پیشگیری و درمان بیماری ها در خانواده ایرانی