۲۰ کشور برتر که تحصیلات رایگان در سطح دانشگاه ارائه می دهند

گفته می شود آموزش خوب ، گران است. اگرچه امروز برخی از کشورها این باور را غلط اعلام کرده اند.

با وجود تفاوت در وضعیت اجتماعی ، هر دانش آموز آرزوی تحصیل در خارج از کشور را دارد. این ممکن است برای دانشجویان نه چندان ممتاز ایده خوبی باشد ، با فرض اینکه شهریه جامع دانشگاهها و هزینه های فاکتورهای زندگی دانشگاه های خارج از کشور لغو شده است. با این حال ، تعدادی از کشورها وجود دارند که می توان بدون پرداخت سکه ، آموزش عالی را به پایان رساند! شما فقط ممکن است برای تأمین هزینه زندگی خود شغلی بدست آورید.

اگر آرزو دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در کشوری خارج از سرزمین مادری خود گذرانده باشید ، نترسید برای تحصیل در کشورهای زیر فهرست شده متقاضی شوید ، زیرا همه چیز درباره تحصیلات شما با کم یا زیاد ممکن است به دست آید. بیایید به لیست برویم.

۱. آلمان

بدون توجه به وضعیت شما ، تمام دانشگاه های دولتی آلمان از هیچ شهریه ای درخواست نمی کنند به جز هزینه های دولتی که بسیار مناسب است. زبان انگلیسی در آلمان متداول است و بیشتر این دانشگاه ها با زبان انگلیسی تدریس می کنند ، بنابراین تحصیل به عنوان دانشجوی بین المللی آسان تر خواهد بود.

۲. نروژ

آیا می خواهید مدرک دکترا خود را دنبال کنید؟ حتی اگر هدف شما برای دستیابی به کارشناسی ارشد باشد ، نروژ گزینه خوبی است زیرا نیازی نیست که یک ریال را به کسی تحویل دهید. این امر به دلیل تأمین اعتبار دولت از بخش آموزش از درآمد حاصل از مالیات است.

تنها مشکلی که وجود دارد این است که اکثر دانشگاه های برتر کشور با زبان مادری خود تدریس می کنند و به عنوان یک خارجی ، شما باید با این زبان آشنا شوید و همچنین یک آزمون مهارت را پشت سر بگذارید.

۳. سوئد

سوئد نه تنها گردشگری به یاد ماندنی را ارائه می دهد ، بلکه تحصیلات دانشگاهی رایگان را هم به شهروندان و هم دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. بعلاوه ، دانشگاه های سوئد بورس های تحصیلی را به دانشجویانی که از خارج از کشور می آیند ، ارائه می دهند. دکتری دانش آموزان اغلب هنگام انجام تحقیقات خود توسط دولت پرداخت می شوند. دانشگاه استکهلم ، دانشگاه اوپسالا و دانشگاه کارولینسکا برخی از دانشگاه های برتر کشور اسکاندیناوی هستند.

۴. اتریش

ویکی پدیا.org

در اتریش ، شما برای آموزش با کیفیت “بادام زمینی” را پرداخت می کنید. نه فقط در سطح دانشگاه بلکه به طور کلی آموزش در کشور. هنگامی که هزینه ثبت نام خود را پرداخت می کنید ، می توانید طیف گسترده ای از دوره های پیشرفته طاقچه خود را انتخاب کنید. به علاوه ، سطح زندگی در اتریش کاملاً مقرون به صرفه است و از این رو بیشتر دانشجویان بین المللی برای تحصیلات عالی خود ترجیح می دهند.

دانشگاه وین و دانشگاه اینسبروک جزء دانشگاه های برتر اتریش و جهان هستند.

۵. فنلاند

می خواهید PG خود را دنبال کنید. یا دکتری در دوره های مربوط به ارتباطات ، طراحی و معماری؟ در فنلاند کاملاً رایگان است! فنلاند که به خاطر انجام مطالعات بیشتر عملی شناخته می شود ، پناهگاه آموزش و دانش است.

۶. جمهوری چک

آیا می خواهید دوره بالاتر را در رشته های پزشکی ، علوم یا مهندسی دنبال کنید؟ جمهوری چک با بیش از ۳۷۰۰۰ نامزد بین المللی که در این کشور تحصیل می کنند ممکن است مکان مناسبی باشد. تحصیلات بیشتر به زبان محلی انجام می شود اما برخی دانشگاه ها ممکن است مطالعاتی را به زبان انگلیسی ارائه دهند که برای دانشجویان بین المللی بسیار آسان تر است.

۷. فرانسه

فرانسه نه تنها به خاطر برج ایفل مشهور است ، بلکه همچنین می تواند آموزش رایگان و با کیفیت را به دانشجویان ارائه دهد. فرانسه حدود ۳۹ دانشگاه دارد که یک دانشجوی بین المللی می تواند از بین آن ها آموزش تقریباً رایگان را برای دوره های اصلی انتخاب کند.

۸. بلژیک

برای آموزش با کیفیت که شامل استفاده از زیرساختهای یادگیری مدرن برای تقویت دانش عملی و نظری باشد ، بلژیک ممکن است مکانی باشد که شما باید بروید. دانشگاه گنت و دانشگاه بروکسل جزو دانشگاه های برتر بلژیک به شمار می روند.

یک مزیت اضافه این است که می توانید بعد از برنامه خود در یک صنعت خوب جایگاه خوبی کسب کنید.

۹. یونان

زندگی در یونان بسیار مقرون به صرفه است. به علاوه ، آنها دارای دانشگاه هایی هستند که دانشجویان بین المللی می توانند در یک دوره دکترا یا برنامه آموزش کارشناسی ارشد شرکت کنند.

آموزش مدرن یونان به همان اندازه آموزش در زمان گذشته مؤثر است همچنین ، بیشتر موسسات عالی در اینجا دوره های خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهند.

۱۰. اسپانیا

در اسپانیا می توانید دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را تقریبا بدون هیچ هزینه ای تحصیل کنید. این کلاه فقط آموزش سطح بالا نیست که این کشور ارائه می دهد. می توانید در مورد فرهنگ و سنت غنی آنها بیاموزید.
بسیاری از دانشگاه های برتر در اسپانیا وجود دارند ، اما دانشگاه بارسلونا ، دانشگاه آلمریا و دانشگاه سویل.

۱۱. ایتالیا

ایتالیا تقریباً به دانشجویان بین المللی آموزش رایگان می دهد. هنگامی که برای آموزش با کیفیت باید سالانه ۸۵۰ پوند بپردازید ، بسیار ارزان است.

علاوه بر این ، ایتالیا میراث فرهنگی و تاریخ زیادی دارد که دانش آموزان می توانند در مورد آن بیاموزند ، علاوه بر این غذاهای عالی و مکانهای زیبایی با شهرت جهانی هستند.

۱۲. هند

otheropinion.com

با هزینه کمی ۳۳۰۰ دلار ، می توانید شهریه شهریه خود را برای یک سال کل در هند پرداخت کنید. اگرچه دانش آموزان بین المللی مجاز به کار در حین تحصیل نیستند ، اما سطح زندگی بسیار پایین است – ۵۰۰۰ دلار می تواند از شما برای یک سال کل مراقبت کند.

۱۳. تایوان

در تایوان ، شهریه در دانشگاه با کیفیت عالی می تواند سالانه ۳۴۰۰ دلار هزینه داشته باشد! دانشگاه ملی تایوان (NTU) همان سالهای گذشته کارشناسی ارشد را نیز اخذ کرده بود و طبق این QS ، این مدرسه در رتبه بندی دانشگاه های جهانی در رتبه ۷۶ قرار دارد.

۱۴. آرژانتین

فقط دانشجویان آرژانتینی در بین دانشگاه های برتر این کشور آمریکای جنوبی آموزش کاملاً رایگان ارائه می دهند. دانش آموختگان مدارس بین المللی ، با این حال ، لازم است مبلغ ناچیزی را برای ثبت نام دریافت کنند. این همچنین ممکن است فرصتی برای کشف ۴۲ شهر برتر دانشجویی جهان ، بوینوس آیرس باشد.

۱۵. دانمارک

همه دانشجویان اتحادیه اروپا یا EEA مایل به پیگیری برنامه کارشناسی ارشد یا لیسانس خود در دانمارک می توانند این کار را به صورت رایگان انجام دهند. همچنین دانش آموزانی که در یک برنامه مبادله ای در کشور شرکت می کنند نیز می توانند آموزش رایگان دریافت کنند. همچنین در صورت داشتن اجازه اقامت دائم یا موقت ، مجبور نیستید برای تحصیل در دانشگاه های دانمارک هزینه پرداخت کنید. دانشگاه کپنهاگ ، دانشگاه ارهوس و دانشگاه فنی دانمارک از بالاترین رتبه های دانشگاه های کشور هستند.

۱۶. ایسلند

ایسلند کشور دیگری است که شهریه رایگان را در سطح دانشگاه به دانشجویان ارائه می دهد. پس از آنکه دانشجویی هزینه ثبت نام اجباری را پرداخت کرد که حتی ۲۵۰ یورو یا پایین تر است ، آموزش با کیفیت در تمام دانشگاه های دولتی کاملاً رایگان است. دانشگاه های خصوصی در ایسلند ، هزینه شهریه را پرداخت می کنند. به علاوه ، هزینه زندگی در ایسلند زیاد است ، بنابراین ممکن است دانش آموز نیاز به بررسی صحیح در مورد شیوه زندگی و هزینه های خود داشته باشد.

۱۷. اسکاتلند

دانشجویان اتحادیه اروپا که خود را نیاز به شهریه رایگان دارند باید اسکاتلند را امتحان کنند. این کشور دهه ها است که به دانشجویان بین المللی شهریه رایگان می دهد و به تازگی اعلام کرده است که علیرغم Brexit ، شاخک های خود را به مجموعه متقاضیان ۲۰۱۹/۲۰ منتقل می کند. اسکاتلند کشوری سرشار از میراث فرهنگی و آموزش کیفیت است و این فقط فرصتی مناسب برای غوطه ور شدن در دانش است.

۱۸. ترکیه

دانشگاههای دولتی با نام “Devlet Universiteleri” به زبان ترکی ، کاملاً رایگان از شهریه نیستند. پس از پرداخت هزینه اولیه مقرون به صرفه ، بقیه کاملا رایگان است. برخی از این موسسات به زبان انگلیسی تدریس می کنند و برخی به زبان فرانسه و آلمانی.

۱۹. مالزی

شما می توانید در مالزی با هزینه کم یا بدون هزینه تحصیل کنید. بیش از یک قرن مؤسسات عالی در مالزی وجود دارد که بورس های تحصیلی را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. پیگیری مدرک لیسانس در برخی دوره ها ممکن است در مالزی حدود ۵۰۰۰ دلار در سال هزینه کند که بادام زمینی در مقایسه با آنچه در برخی از کشورهای اروپایی است هزینه می شود.

۲۰. لوکزامبورگ

دانشگاه لوکزامبورگ در بین سایر دانشگاه های محیط روستایی و طبیعی کشور شهریه بین المللی با شهریه باورنکردنی کم دارد. اگرچه این کشور از استاندارد زندگی بالایی برخوردار است ، اما در حدود ۱۰۰۰ یورو می تواند شهریه دانشجویان ، ثبت نام و هزینه زندگی را برای یک ماه کامل بپردازد. دانش آموزان همچنین مجاز به کار در تعطیلات حداکثر ۴۰ ساعت در هفته هستند.

به اشتراک بگذارید:

خانواده ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دستورات طب سنتی ایران در کولیک در کودکان

ی آبان ۵ , ۱۳۹۸
در این مقاله مطالبی در مورد کولیک در کودکان مطابق دستورات طب سنتی ایران ارایه می گردد. توصیه برای کولیک: حکمای طب ایرانی معتقدند که ضعف معده نوزاد، شیر خوردن زیاد و یا شیری که ایجاد نفخ میکند باعث بروز مغص یا همان دل درد خواهد شد. مادری که خودش […]
طب سنتی ایران